MEIE LUGU

Sinu kodu peegeldab su olemust, sinu stiili, isiksust, maitse-eelistusi ning eesmärke. Sa oskad hinnata laitmatu kvaliteediga käsitööd ning uuenduslikku disaini ja kaunistad oma kodu eriliste esemetega, mis sind kõnetavad. Kodu on varjupaik, kuhu põgened kiire argipäeva ja stressi eest, kus veedad kvaliteetaega oma perega, kutsud külla sõpru või lõõgastud hea raamatu seltsis. Kodu on su ainulaadne oaas, kujundatud sinu ja su lähedaste vajaduste järgi.
Pieri meeskond mõistab seda täielikult. Meie disainerid reisivad pidevalt ümber maailma, et leida inspiratsiooni meie kodukaupade uusimate stiilide ja trendide jaoks. Pieri disainerid miksivad oskuslikult erinevaid stiile, et saaksid vaevata oma kodu isikupärasemaks muuta ning seda täiuslikkuseni viimistleda. Töötame tootesarju välja iga hooaja jaoks, seetõttu on meie stiilne tootevalik pidevas muutumises. Meie hoolikalt koostatud kollektsioonid muudavad ühe kindla stiili järgimise ülilihtsaks. Samuti saad eri kollektsioone omavahel sobitada, et luua isikupäraseid disainikoosluseid.
Pole vahet, millised on sinu maitse-eelistused või stiil - Pierist leiad alati oma koju sobivaid sisustuselemente ja mööblit. Kas otsid mugavat diivanit oma suureneva pere jaoks, luksuslikku velvetist tooli lugemisnurka, silmapaistvat kunstiteost elutuppa või hoiukorve ja -kaste, et esemeid delikaatselt ära paigutada - kõik selle leiad Pierist! Lisaks on meil olemas kõik, et saaksid soojadel suvekuudel õues muretult aega veeta.
Pierist leiad ka ohtralt aksessuaare, mida uhkelt oma kodus demonstreerida või oma armastatule, sõbrale või kolleegile kinkida. Kutsume sind nautima meie suurepärast küünalde-, aroomispreide- ja kodulõhnastajate valikut, mis ergutavad sinu kujutlusvõimet ja tõstavad tuju.

 

Toome inspiratsioonist pakatava maailma sinu koju...