SÖÖGILAUAD

Otsite stiilset lauda koos toolidega või ilma nendeta? Olete jõudnud täpselt õigesse kohta! PIERis on olemas kõik teile vajalik. Meie hoolikalt välja valitud kollektsioonist leiate tugevad, erinevat liiki puidust valmistatud lauad – tammepuidust, mangopuu puidust, akaatsiapuidust, korduskasutatavast puidust – ning see kõik on PIERi disainimeeskonna poolt teieni kokku toodud kogu maailmast.

Ehk soovite, et teie söögilaud oleks sobiv väiksemate pereõhtusöökide tarbeks või hoopis suurte sõpruskondade võõrustamiseks? PIERist leiate pikendatavaid laudu, väikeseid köögilaudu või mugavaid kuuekohalisi õhtusöögilaudu.

Söögilaud kujutab endast sageli perekondliku ürituse olulisimat osa ja seda meeles pidades oleme koostanud spetsiaalse söögilaudade valiku, mis teie nõudmistele kõige paremini vastaks – olgu see siis soov teha söögilauast toa tähtsaim element, luua kodus erilist ilmet või lihtsalt soetada midagi, mille ümber oleks perel vahva koguneda. Pakume erinevas suuruses ja eri stiilis söögilaudu, seega alustage sirvimisega juba nüüd ja valige enda jaoks sobivaim.