SÖÖGITOA KOMPLEKTID

Söögituba – see on eriline koht! See on paik, kus pere kokku saab ja päevasündmusi arutab, või kus istuvad koos sõbrad, meenutades möödunud seiku ja naljakaid juhtumisi.

PIERis oleme kokku pannud erilise söögitoakomplektide valiku, et muuta söögituba teie kodus kõige mõnusamaks kokkusaamispaigaks. Võite valida endale sobivaima paljude mugavate komplektide seast, kus leidub nii pikendatavaid laudu suurematele seltskondadele kui ka väiksemaid kahekohalisi komplekte, et luua õdusaid nurgakesi väiksematesse kodudesse.

PIERis pakume erinevaid stiile, mis kohanduksid kõikvõimalike interjööridega – HAVANNA komplektid sobivad ideaalselt Provence’i-pärase ja klassikalise kodukujundusega; meie spetsiaalselt välja valitud MANHATTANi kollektsioon täiustab nende inimeste söögituba, kes armastavad šikki klassikalist stiili; Skandinaavia ja modernse ilme austajatele pakume HELSINKI sarja mööblit ning mitte miski ei pane teie külalisi rohkem vaimustusest ahhetama kui meie kaunis korduskasutatavast puidust valminud MUNICHi söögitoakomplekt, mis lisab teie koju tööstuslikku iseloomu.

Enne söögitoakomplekti valimist mõõtke kindlasti ära kasutatav pind ja otsustage, mitu inimest ümber laua istuma võiks mahtuda. Kui soovite, et lauas oleks ruumi rohkem kui neljale sõbrale, valige pikendustega söögilaud, mida võib suurema seltskonna puhul laua külge paigaldada. Mõelge ka värvidele – kui vajate tuppa rohkem valgust, valige valge või naturaalse puidu tooni laud; kui soovite söögituba omapärasemaks muuta, heitke pilk meie korduskasutatavast puidust valmistatud söögitoakollektsioonile MUNICH.

Alustage ostlemist nüüd kohe ja valige välja oma lemmikvärv ja -stiil.