SÖÖGITOOLID

PIERis pakume hoolega valitud söögitoolide kollektsiooni, mis ehivad igat söögituba. Valige oma kodule sobivaim stiil – puidust, kangaga kaetud, metallist või nahkkattega toolid – need on vaid mõned materjalid, mida me kasutame kauneimate toolide loomiseks spetsiaalselt söögitubadesse.

PIERis pakume erinevaid stiile, mis kohanduksid kõikvõimalike interjööridega – LHUISi toolid sobivad ideaalselt Provence’i-pärase ja klassikalise kodukujundusega; meie spetsiaalselt välja valitud BYKAP x-back-toolid täiustavad nende inimeste söögituba, kes armastavad maalähedast ja boheemlaslikku stiili; Skandinaavia ja modernse ilme austajatele pakume RICKARTi toole ning mitte miski ei sobi tööstusliku välimusega söögitubadesse rohkem kui meie korduskasutatavast puidust valminud MUNICHi toolid. On ka oluline, et õhtusöögi või lihtsalt suupistete nautimise ajal istuksime kaunitel ja ka mugavatel toolidel. PIERis pakume hoolega valitud söögitoolide kollektsiooni, mis on mugavad ja ehivad igat söögituba.

Ohtralt kasutust leidvatesse köökidesse ja söögitubadesse pakume puidust või nahkse kattega söögitoole, harvemini kasutatavatesse söögitubadesse aga soovitame langetada valik meie polsterdatud toolide seast. Ka sametkattega toolid võidavad kindlasti teie perekonna ja külaliste südamed!

Valige oma kodu jaoks õige materjal ja stiil – puit, kangas, metall, nahk – teie ülesanne on valida ja meie töö teile parimat pakkuda.

PIERis pakume erinevaid stiile, mis kohanduksid kõikvõimalike interjööridega – LHUISi toolid sobivad ideaalselt Provence’i-pärase ja klassikalise kodukujundusega; meie spetsiaalselt välja valitud BYKAP x-back-toolid täiustavad nende inimeste söögituba, kes armastavad maalähedast ja boheemlaslikku stiili; Skandinaavia ja modernse ilme austajatele pakume RICKARTi toole ning mitte miski ei sobi tööstusliku välimusega söögitubadesse rohkem kui meie korduskasutatavast puidust valminud MUNICHi toolid.

Enne toolide valimist mõõtke kindlasti ära istumiseks ette nähtud pind, mõelge, kui palju söögituba kasutama hakatakse ja kas võib tekkida vajadus toole ka kusagil mujal kasutama hakata.

Alustage ostlemist nüüd kohe ja valige välja oma lemmikvärv ja -stiil.