TUGITOOLID

Tugitool võib teie toas täita nii kauni dekoratiivse elemendi kui ka praktilise istekoha funktsiooni. Oma tugitoole valides peame seda alati meeles. Soovime, et tunneksite end meie toolil istudes eriliselt, et see mööbliese muudaks teie kodu omapäraseks ja lisaks mis tahes interjöörile iseloomu. Meie rahvusvaheline disainimeeskond reisib kogu maailmas ringi ja valib hoolikalt välja parimad istekollektsioonid, et meie kliendid saaksid nautida kõige erilisemaid sisekujundusdetaile.

Klassikalises, linlikus, maalähedases või modernses stiilis tugitoolid – teie otsustate, mis teile kõige paremini sobib, ja meie oleme teie kõrval, et teid oma erilise tugitooli valikul abistada. Olgu tegemist kauni nahktugitooli või romantilise samettooliga – see täiendab kindlasti teie kodu interjööri ja annab sellele erilise iseloomu.

Alustage otsinguid juba praegu – väljaulatuvate jalgadega polsterdatud või tepitud tugitoolid on vaid väike osa meie tugitoolide valikust. Ärge jätke tähelepanuta käsitööna valminud detaile, mis muudavad teie tugitooli mis tahes toas pilgupüüdjaks.

PIER toob meie kaunid tugitoolid kokku kogu maailmast ja teil jääb üle vaid valida välja oma lemmik ning viia osake üleilmsest inspiratsioonist oma koju. Alustage oma teekonda koos PIERiga siit ja muutke oma kodu veelgi mugavamaks kohaks.

Leidke endale kohe praegu meelepärane tugitool, mis muutub kindlasti mis tahes toas kõigi lemmikuks.