Photography / Videography

Video Production Service

Kvaliteetse videosisu pakkumine
Suurendage oma digitaalse turunduse jõupingutusi, kasutades ära video võimsust. Oleme Tallinnas asuv videotootmisettevõte, mis tarnib kvaliteetset videosisu algusest lõpuni. Meie ettevõttesisene produktsioonimeeskond saab luua, süžeeskeemi, lavastada ja redigeerida kõige köitvamat visuaalset kogemust, et teie vaatajaskonda iga kord vapustada.

Meil on oma kaamerad, valgustus, modifikaatorid, gimbalid/stabilisaatorid ja professionaalne heli.

Reklaamige oma toodet suurepäraste fotode ja videotega, alustage sammu võrra ees.

Vastused teie küsimustele

Miks professionaalne veebidisain?

Professionaalne veebidisain on inimeste ja asutuste valik, kes soovivad võtta endale väärilise koha digikeskkonnas ning on ekspertide tehtud töö. See näitab veebiettevõtteid nii usaldusväärsete kui ka ainulaadsetena.

Kas see vastab SEO kriteeriumidele?

Igas uues veebidisaini projektis rakendame täpselt otsingumootorite saidisisese optimeerimise standardeid. SEO kontseptsioon ei piirdu aga nende tehingutega ainult saidi piires.

Mis on veebidisaini peamine eesmärk?

Veebilehe põhieesmärk on kajastada brändi täpselt selle sihtrühmale ning tõsta teadlikkust brändi poolt pakutavatest toodetest või teenustest.

Mida tuleks veebidisainis arvesse võtta?

Nagu iga töö puhul, on ka veebidisainis oluline eesmärk. Veebileht peaks olema oma eesmärki täitva kujundusega, kasutajasõbralik ja kodeeritud otsingumootoritele sobivas vormingus.

Kui pikk on veebidisaini aeg?

Kui ettevõtete veebilehed valmivad 15 tööpäeva jooksul, siis keskmise suurusega e-kaubanduse saidil võib see periood virtuaalse posi integreerimise, tootekirjelduste ja kategooriate planeerimise tõttu võtta kuni 30 tööpäeva.

Kas teie veebidisainis täpsustatud hinnad on igakuised?

Meie hinnad on erinevad. Paketid pakuvad erinevaid hinnakujundusvõimalusi. Veebisaidi seadistamise hind on eraldi ja tugi pärast seda tasutakse igakuiselt.

Our Latest Projects

coffeepood.ee

e-commerce website

pilatesestuudio.ee

Promotional websites

humalatall.ee

Event website

Parimaks Pildistamiseks