Social Media

Management

Do you want to improve your business ?

PieR ON TEIE ASSISTENT KÕIGIL SOTSIAALMEEDIA PLATVORMIDEL.

PieR aitab teil oma

kaubamärki arendada.

Hea reklaamimine toimub

sobivate piltide ja hashtagidega.

PieR aitab teil korraldada

teie ettevõttele sobivaid

Facebooki postitusi ja

reklaame.

PieR aitab teil sõltuvalt

teie eelistustest YouTube’iga

ühilduva sisuga

tooteesitlusvideoid filmida.

Sotsiaalmeedia 

Sotsiaalmeedia tähtsus tänapäeval on tõsiasi. Sellega kursis olemine on nüüd osa teie tööst. Soovime teid selles mõttes oma kogemusega aidata. Kõik, mida vajate, on meiega ühendust võtta. Parim sotsiaalmeedia haldamine Tallinnas, 
odavaim sotsiaalmeedia haldamine.

Võida uusi kliente

 

Tänu tipptehnoloogiale ja meie professionaalide tõestatud teadmistele toovad meie sotsiaalmeedia haldusteenused teie ettevõtte inimeste ette, kes otsivad aktiivselt teie toodet või teenust.

2x rohkem muljeid

Säästa rohkem aega

43 protsenti väikeettevõtetest kulutavad igal nädalal kuus või enam tundi oma kohaloleku haldamiseks ja suurendamiseks sotsiaalmeedias. Aitame oma klientidel säästa nende väärtuslikku aega, hoolitsedes sotsiaalmeedia haldamise, klientide teavitamise ja mainehalduse eest.

5x parem kasutajate seotus

Hallake oma mainet

Meie eksperdid töötavad väsimatult selle nimel
kaitsta ja parandada oma ettevõtte mainet digimaailmas. Vastame kiiresti kõikidele kommentaaridele ja päringutele, jälgime tagasisidet ja arvustusi ning loome teie ettevõtte jaoks brändisaadikute kogukonna.

6 tundi säästetud nädalas

Vastused teie küsimustele

Miks professionaalne veebidisain?

Professionaalne veebidisain on inimeste ja asutuste valik, kes soovivad võtta endale väärilise koha digikeskkonnas ning on ekspertide tehtud töö. See näitab veebiettevõtteid nii usaldusväärsete kui ka ainulaadsetena.

Kas see vastab SEO kriteeriumidele?

Igas uues veebidisaini projektis rakendame täpselt otsingumootorite saidisisese optimeerimise standardeid. SEO kontseptsioon ei piirdu aga nende tehingutega ainult saidi piires.

Mis on veebidisaini peamine eesmärk?

Veebilehe põhieesmärk on kajastada brändi täpselt selle sihtrühmale ning tõsta teadlikkust brändi poolt pakutavatest toodetest või teenustest.

Mida tuleks veebidisainis arvesse võtta?

Nagu iga töö puhul, on ka veebidisainis oluline eesmärk. Veebileht peaks olema oma eesmärki täitva kujundusega, kasutajasõbralik ja kodeeritud otsingumootoritele sobivas vormingus.

Kui pikk on veebidisaini aeg?

Kui ettevõtete veebilehed valmivad 15 tööpäeva jooksul, siis keskmise suurusega e-kaubanduse saidil võib see periood virtuaalse posi integreerimise, tootekirjelduste ja kategooriate planeerimise tõttu võtta kuni 30 tööpäeva.

Kas teie veebidisainis täpsustatud hinnad on igakuised?

Meie hinnad on erinevad. Paketid pakuvad erinevaid hinnakujundusvõimalusi. Veebisaidi seadistamise hind on eraldi ja tugi pärast seda tasutakse igakuiselt.

Our Latest Projects

coffeepood.ee

e-commerce website

pilatesestuudio.ee

Promotional websites

humalatall.ee

Event website