WEB DEVELOPMENT

Kujundame teie ettevõttele sobivaid unikaalseid veebisaite

Meile meeldib töötada populaarsetel platvormidel, nagu WordPress, PrestaShop, Woocommerce, Squarespace ja Shopify, mis on tõestanud ülemaailmseid talente.

Parim WordPressi veebidisain Tallinnas

WORDPRESS

Meie lähenemine eristab meid konkurentidest mitmel viisil. Kuna oleme WordPressi veebidisaini täisteenust pakkuv ettevõte, saate lisaks oma WordPressi veebisaidile suurepärase kujunduse kasutada ka sisseehitatud SEO eeliseid koos valikuliste teenustega, nagu fotograafia, Instagrami turundus ja palju muud.

E-kaubanduse veebidisain

Shopify

Meie lähenemine eristab meid konkurentidest mitmel viisil. Kuna oleme WordPressi veebidisaini täisteenust pakkuv ettevõte, saate lisaks oma WordPressi veebisaidile suurepärase kujunduse kasutada ka sisseehitatud SEO eeliseid koos valikuliste teenustega, nagu fotograafia, Instagrami turundus ja palju muud.

Our Latest Projects

coffeepood.ee

e-commerce website

pilatesestuudio.ee

Promotional websites

humalatall.ee

Event website

Vastused teie küsimustele

Miks professionaalne veebidisain?

Professionaalne veebidisain on inimeste ja asutuste valik, kes soovivad võtta endale väärilise koha digikeskkonnas ning on ekspertide tehtud töö. See näitab veebiettevõtteid nii usaldusväärsete kui ka ainulaadsetena.

Kas see vastab SEO kriteeriumidele?

Igas uues veebidisaini projektis rakendame täpselt otsingumootorite saidisisese optimeerimise standardeid. SEO kontseptsioon ei piirdu aga nende tehingutega ainult saidi piires.

Mis on veebidisaini peamine eesmärk?

Veebilehe põhieesmärk on kajastada brändi täpselt selle sihtrühmale ning tõsta teadlikkust brändi poolt pakutavatest toodetest või teenustest.

Mida tuleks veebidisainis arvesse võtta?

Nagu iga töö puhul, on ka veebidisainis oluline eesmärk. Veebileht peaks olema oma eesmärki täitva kujundusega, kasutajasõbralik ja kodeeritud otsingumootoritele sobivas vormingus.

Kui pikk on veebidisaini aeg?

Kui ettevõtete veebilehed valmivad 15 tööpäeva jooksul, siis keskmise suurusega e-kaubanduse saidil võib see periood virtuaalse posi integreerimise, tootekirjelduste ja kategooriate planeerimise tõttu võtta kuni 30 tööpäeva.

Kas teie veebidisainis täpsustatud hinnad on igakuised?

Meie hinnad on erinevad. Paketid pakuvad erinevaid hinnakujundusvõimalusi. Veebisaidi seadistamise hind on eraldi ja tugi pärast seda tasutakse igakuiselt.

Location

622/A, Presidency Tower, Panama St, New York.

(+22) 123 456 7898

support@lawfirm.com

Product Design

My Project

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever.

Donec tempor tortor sit amet sodales blandit. Suspendisse potenti. Proin at commodo lectus. Integer interdum interdum purus non lobortis. Ut felis velit, sollicitudin.

Lorem Ipsum Dolor

Donec tempor tortor sit amet sodales blandit. Suspendisse potenti. Proin at commodo lectus. Integer interdum interdum purus non lobortis. Ut felis velit, sollicitudin a libero ultricies, gravida scelerisque elit. Integer euismod vitae magna bibendum feugiat.

Sed tempor magna quis feugiat elementum. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Lorem Ipsum Dolor

Donec tempor tortor sit amet sodales blandit. Suspendisse potenti. Proin at commodo lectus. Integer interdum interdum purus non lobortis.