Search Engine Optimization

Seo Company Tallinn

 

Parim Seo Ettevõtte Tallinas

Me ütleme klientidele sageli, et veebisaidi loomine on alles esimene samm. Järgmine on teie klientide leidmine ja praegusel ajal pole see lihtne ülesanne. Interneti-turundusagentuurina näeme palju ettevõtteid, millel on suurepärane bränd, kuid kellel puudub vaatajaskond.

Mis on SEO ?

SEO tähistab otsingumootori optimeerimist: otsingumootori optimeerimine. See on parim viis veebisaitide kuvamiseks otsingutulemuste ülaosas.


SEO tähendab eesti keeles Search Engine Optimization ehk otsingumootori optimeerimist. See on töö, mis paneb saidi otsingutulemustes kõrgemale ja suurendab liiklust. Kuna veebisait on optimeeritud otsingumootori kriteeriumide järgi, on lehtedel kõrgem koht. Seega külastajate arv kasvab. Parim ilmumine otsingutulemustes on võimalik põhjalike saidi optimeerimise uuringutega, nii et see võimaldab ettevõtteid koheselt leida.

Olgem ausad. Sa tead, mida sa vajad, aga sa lihtsalt ei tea, kuidas seda saada.

Tõenäoliselt olete siin ühel või mitmel järgmistest põhjustest.

• Teie veebisaiti ei leita võrgust.

• Teie veebisaidi liiklus on viimasel ajal vähenenud ja te ei tea, miks.

• Järsku on teie sissetulevate kõnede ja müügivihjete maht vähenenud.

• Loote uut veebisaiti ja soovite kiiresti uut ettevõtet käivitada.

•Odavaim seo Tallinnas, parim seo ettevõtte tallinnas

Our Latest Projects

coffeepood.ee

e-commerce website

pilatesestuudio.ee

Promotional websites

humalatall.ee

Event website

Vastused teie küsimustele

Miks professionaalne veebidisain?

Professionaalne veebidisain on inimeste ja asutuste valik, kes soovivad võtta endale väärilise koha digikeskkonnas ning on ekspertide tehtud töö. See näitab veebiettevõtteid nii usaldusväärsete kui ka ainulaadsetena.

Kas see vastab SEO kriteeriumidele?

Igas uues veebidisaini projektis rakendame täpselt otsingumootorite saidisisese optimeerimise standardeid. SEO kontseptsioon ei piirdu aga nende tehingutega ainult saidi piires.

Mis on veebidisaini peamine eesmärk?

Veebilehe põhieesmärk on kajastada brändi täpselt selle sihtrühmale ning tõsta teadlikkust brändi poolt pakutavatest toodetest või teenustest.

Mida tuleks veebidisainis arvesse võtta?

Nagu iga töö puhul, on ka veebidisainis oluline eesmärk. Veebileht peaks olema oma eesmärki täitva kujundusega, kasutajasõbralik ja kodeeritud otsingumootoritele sobivas vormingus.

Kui pikk on veebidisaini aeg?

Kui ettevõtete veebilehed valmivad 15 tööpäeva jooksul, siis keskmise suurusega e-kaubanduse saidil võib see periood virtuaalse posi integreerimise, tootekirjelduste ja kategooriate planeerimise tõttu võtta kuni 30 tööpäeva.

Kas teie veebidisainis täpsustatud hinnad on igakuised?

Meie hinnad on erinevad. Paketid pakuvad erinevaid hinnakujundusvõimalusi. Veebisaidi seadistamise hind on eraldi ja tugi pärast seda tasutakse igakuiselt.